Alicja Żarowska-Mazur

O mnie

Alicja Żarowska-MazurAbsolwentka Wydziału Informatyki Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Bielsku-Białej oraz Wydziału Zarządzania Akademii Górniczo-Hutniczej im. S. Staszica w Krakowie. Trener oraz egzaminator ECDL, Core i ECDL Advanced. 

Pracuję w firmie INT-MEDIA, gdzie zajmuję się grafiką komputerową.

Uwielbiam gotować, lubię też pisać. Swoje pasje połączyłam i dzielę się nimi z innymi za pośrednictwem mojego bloga kulinarnego Gryzz.pl.

Wolny czas to ukochana rodzina, dobra książka (głównie fantastyka), długie spacery, a w ładniejsze dni ogród.

Mieszkam w Bielsku-Białej. Przez ponad 10 lat mieszkałam w Krakowie, tam też pracowałam. Kiedy postanowiłam przenieść się do rodzinnego miasta, usłyszałam od znajomego, że w takich miejscowościach nie ma żadnych możliwości rozwoju i że robię straszny błąd. Pomyślałam sobie, że tu nie ma takich korków, powrót z pracy to 10 minut, a nie półtorej godziny. Jeśli mam ochotę wyjść w góry, mam do nich tzw. rzut beretem, a nie straszliwy wyjazd z miasta z wizją sznura samochodów ciągnących do Zakopanego. Może więc nie jest aż tak źle i liczba plusów będzie większa niż liczba minusów?

Nie muszę chyba dodawać, że jako baba zaparłam się w sobie i na złość postanowiłam udowodnić, że i tu da się zrobić wszystko. No i pracuję, raz na jakiś czas do tego Krakowa wpadam, piszę, jestem ogólnie zadowolona z życia. I nie ma, że się nie da. A co! :)